Pôžička od Cetelemu

CETELEM bol kedysi nebankovou spoločnosťou, no od 1. 7. 2016 sa stal bankou. CETELEM SLOVENSKO a. s. sa zlúčil so svojim akcionárom BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE a tak sa na Slovensku stal pobočkou tejto zahraničnej banky. Cetelem pôsobí na Slovensku od roku 2 000 a patrí k najlepším a najobľúbenejším poskytovateľom pôžičiek na slovenskom trhu. Banka ponúka viacero produktov, takže sa môžete rozhodnúť, akú pôžičku si zvolíte. Na výber máte z týchto produktov: Expresná pôžička, Pôžička na čokoľvek, Pôžička na nové auto, Pôžička na ojazdené auto, Pôžička na rekonštrukciu bytu a bývanie Pôžička na splatenie úveru.

Pri Pôžičke na čokoľvek je výška pôžičky od 2 000 eur do 25 000 eur a výšku pôžičku si môžete zvoliť sami. Pri ostatných pôžičkách je výška až do 50 000 eur. Úrok je fixný – 8,9% ročne. Doba splácania pôžičky je 6 až 120 mesiacov. Pôžička je bezúčelová, takže peniaze budete môcť využiť na čokoľvek. Pre poskytnutie pôžičky nie je potrebný ručiteľ ani ručenie nehnuteľnosťou. O pôžičku môže žiadateľ požiadať cez online formulár, ale vhodná je aj kalkulačka na cetelem pôžičky.

Okrem výšky pôžičky sa pri ostatných pôžičkách mení aj doba splatnosti:

  1. Pôžička na nové auto a Pôžička na ojazdené auto – 84 mesiacov
  2. Pôžička na rekonštrukciu bytu a bývanie a Pôžička na splatenie úveru – 96 mesiacov

Najväčšími výhodami pôžičiek je priateľský úrok a suma, ktorú si môžete požičať. Žiadateľ má možnosť odkladu splátky alebo môže pôžičku predčasne splatiť, či si pôžičku navýšiť. O výsledku schválenia pôžičky budete informovaný ihneď. Zmluvu o poskytnutí si môžete vytlačiť priamo z webu. Zmluvu treba vyplniť a odoslať spoločnosti CETELEM. Peniaze by ste mali dostať do 3. pracovných dní.  Žiadateľ vždy presne vie, koľko peňazí zaplatí, ešte pred odoslaním žiadosti. Nemusíte si ani zakladať nový bankový účet a pri pôžičke neplatíte žiadne poplatky. Pôžička je bez skrytých poplatkov.

O pôžičku CETELEM môžete požiadať ak ste dosiahli vek 18 rokov, no maximálne do 65 rokov a v čase splatnosti neprekročíte 70 rokov. Musíte byť občanom SR a musíte mať na Slovensku trvalý pobyt. Musíte mať príjem zdaňovaný na území SR a musíte preukázať, že ste schopný splácať pôžičku. K vybaveniu pôžičky potrebujete doklad totožnosti – kópia občianskeho preukazu, výpis z bankového účtu a doklad o pravidelnom príjme.

CETELEM je spoľahlivá a seriózna banka. Pôžičku si viete vybaviť jednoducho a rýchlo. Po získaní pôžičky si viete kontrolovať stav pôžičky na svojom konte priamo na internete, takže budete presne vedieť koľko a kedy ste zaplatili. CETELEM ponúka viacero výhodných produktov, takže máte na výber podľa toho, na čo pôžičku momentálne potrebujete.