Nevýhody pôžičky od Cetelemu

Cetelem je jedným z najobľúbenejších a najznámejších poskytovateľov pôžičiek na Slovenku a všade, kde má svoje pobočky. Cetelem poskytuje niekoľko typov pôžičiek a je veľmi obľúbený vďaka svojim úrokom a ďalším skvelým výhodám.

Najobľúbenejším produktom je Pôžička na čokoľvek. Táto pôžička je bezúčelová a je možné ju získať jednoducho cez internet, vyplnením on-line formulára. Výsledok posúdenia dostanete krátko po podpísaní zmluvy. Výška pôžičky je od 2 000 eur do 25 000 eur a dobu splácania si môžete nastaviť podľa seba a svojich možností od 6 do 96 mesiacov.

Táto pôžička, ale aj iné ponúkané produkty od Cetelemu sú veľmi výhodné. No aj pri týchto pôžičkách nájdeme nevýhody. Jednou z nevýhod pôžičky je, že najnižšia poskytnutá suma je 2 000 eur. Cetelem online pôžička žiadateľom neposkytuje možnosť vybrať si nižšiu pôžičku. Na to, aby ste získali pôžičku a finančné prostriedky musíte podpísať zmluvu s finančným poradcom. Cetelem tiež neposkytuje pôžičku neplatičom, ktorí sú zapísaní v registri dlžníkov a pôžička nebude schválená ani matkám na materskej dovolenke.

Je dobré a tiež odporúčame, aby ste si svoju pôžičku nechali poistiť. Ku pôžičke je možné doobjednať si poistenie pre prípad pracovnej neschopnosti, straty zamestnania alebo pri iných nečakaných životných situáciách. Cetelem odporúča zvoliť si balík, ktorý pokrýva aj riziko spojené so stratou zamestnania.

Cetelem pôžička získala silné meno na trhu vďaka svojim spokojným zákazníkom. Vybavenie pôžičky je rýchle a jednouché. Pôžička poskytuje aj ďalšie výhody, ktoré si zákazníci obľúbili. Cetelem je poctivá a seriózna banka. Má veľa obdivovateľov a veľa ľudí jej verí. Nemusíte sa teda obávať žiadnych rizík. Ak budete splácať pôžičku tak, ako máte, nič zlé vám nehrozí. Cez Cetelem si môžete požičať napr. aj na auto, dnes letia SUV.